Psycholog Berlin

Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu
Psycholog Berlin

Psycholog Berlin

Oferujemy skuteczną pomoc z dziedziny psychoterapii i psychologii. Stanowimy zespół psychoterapeutów i psychologów, pracujących w nurcie psychoterapii . Ośrodek psychoterapii został utworzony w wyniku współpracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń i czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania plusów wiążących się z psychoterapią większej grupie odbiorców. Tworzymy profesjonalne i bezpieczne miejsce, w którym klienci czują się komfortowo i cieszą się pełnią możliwości płynących z terapii.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient odnajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne, dzięki którym identyfikowany jest problem klienta , odszukiwane są najlepsze możliwe rozwiązania i dobierana jest najlepsza forma pomocy, którą najczęściej są konsultacje psychoterapeutyczne. Ośrodek Psychoterapii oferuje swoim klientom najwyższej jakości pomoc w formie psychoterapii indywidualnej, grupowej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. W zakresie naszych usług znajduje się również przeprowadzanie warsztatów psychologicznych i rozwojowych.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130
zobacz psycholog Berlin cennik

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia jest częścią nurtu psychoterapii humanistycznej, opisującej człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego oferujemy naszym klientom warunki wspomagające rozwój i samorealizację oraz pomoc w rozumieniu swoich oczekiwań i potrzeb wobec świata i siebie samego. Psychoterapia kładzie nacisk na to, co dzieje się tu i teraz oraz pozwala uświadomić, że przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Akceptując swoje doświadczenia życiowe uświadamiamy sobie to, co naprawdę przeżywamy. Jednostka staje się zdolna do zmian i kontrolowania swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Istotna jest również relacja między pacjentem, a psychoterapeutą którą określa się mianem ludzkiego spotkania, wypełnionego szacunkiem do wewnętrznego świata drugiej strony.

W myśl psychoterapii klient ma wystarczający potencjał, aby poradzić sobie ze wszelkimi spotkanymi problemami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mieli możliwość pomóc Ci ujrzeć Twoje szczęście i wspierać Cię przy Twoim osobistym rozwoju. Zapraszamy!

Top